Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Sākums
Untumi piedāvā
Kontakti
Aleksandra L. foto ©
Tūrisma informācija
 

Reitterapija
Reitterapija ir ārstēšanas metode, kurā galvenais dziednieks ir zirgs. Tā ietver sevī problēmu risināšanu medicīniskā, psiholoģiskā un sociālā rehabilitācijā. Faktori, kas nodrošina reitterapijas labvēlīgo ietekmi ir zirga ritmiskās un trīsdimensiju kustības, zirga ķermeņa siltums, terapeita, palīgu un pacienta sadarbība, kā arī ārstniecībai neierastā terapijas norises vieta. Zirgi jūt gan to, kā cilvēks šodien jūtas, gan to, kā cilvēks viņam pieskaras. Zirgi apbrīnojami labi izprot savas terapeita funkcijas un izjūt slimā cilvēka vajadzības. (Ieva Gulbe)
Piedāvājam reitterapiju un vingrošanu uz zirga. Nodarbības  notiek sertificēta reitterapijas instruktora vadībā, uz speciāli apmācītiem zirgiem. Nodarbības laikā zirgu pie rokas ved asistents. Reitterapeits iet pacientam blakus vai sēž aizmugurē un koriģē pacienta uzsēdi. Nodarbību norises plānu saskaņo reitterapeits.
Nodarbību ilgums 10-20 minūtes reitterapijā, atkarībā no diagnozes un pacienta vecuma. Mazie bērni uz zirga jāj kopā ar instruktoru.
Tiem, kuri rūpējas par savu un bērnu veselību, piedāvājam nodarbības vingrošanā uz zirga. Vingrojumi uz zirga veicina līdzsvara nostiprināšanu, lokanības un koordinācijas attīstību. Te nu zirgs kalpo veselībai, skaistai stājai, elastīgam mugurkaulam un dvēseles harmonijai.
Reitterapijas nodarbība 20 min. – 15,00EUR/persona
Vingrošanas nodarbība 20 min. – 7,00EUR/person